Rzeźby z marmuru

Rzeźbienie jest naszą pasją, jest dziedziną, w której się spełniamy. Nasza firma Szczotok wykonuje rzeźby od wielu lat, posiadamy ogromne doświadczenie w tym rzemiośle. Rzeźbimy w kamieniu, między innymi wykonujemy rzeźby z marmuru.

Marmur od najdawniejszych czasów stosowany był jako materiał rzeźbiarski. Jest to kamień trwały i wdzięczny w obróbce. Marmur to piękny i elegancki kamień. Poszczególne gatunki marmuru różnią się między sobą wzorami i kolorami. Niektóre kamienie są białe, z ledwie widoczną strukturą, inne posiadają wyraźnie widoczne żyłki i pasy. Nasza firma wykonuje rzeźby głównie z marmuru Carrara.

Nie stosujemy gotowych odlewów. Wszystkie rzeźby wykonujemy ręcznie, dzięki czemu charakteryzują się indywidualnością i unikalnością.

Proces tworzenia rzeźby jest czasochłonny oraz niejednokrotnie bardzo żmudny. Każda rzeźba wykonywana jest indywidualnie, zgodnie z projektem. Tworzymy rzeźby na podstawie fotografii, osobistych wskazówek i pomysłów klientów.

Etapy tworzenia rzeźby :

  • rozmowa z klientem
  • przygotowanie szkicu na papierze
  • wybór odpowiedniego bloku kamienia
  • początkowe prace z kamieniem - wydobywa się abstrakcyjne, uproszczone formy,
  • które dają szerokie możliwości kształtowania płaszczyzn
  • kucie i rzeźbienie szczegółów
  • utrwalenie i impregnacja rzeźby

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas