Parapety kamienne

Parapety z kamienia, parapety marmurowe  - Pracownia Kamieniarska Szczotok

Bardzo ważnym elementem wystroju naszego domu są również parapety. Coraz częściej ludzie decydują się właśnie na parapety z naturalnego kamienia. Kamienne parapety są nie tylko funkcjonalne, ale bardzo trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Parapety z kamienia nie odbarwiają się, nie odkształcają, tak jak inne parapety wykonywane z tworzyw sztucznych.

Oferujemy szeroki wybór materiałów, z których można wykonać parapety. Głównie są to:

  • granity,
  • marmury,
  • aglomarmury,
  • konglomeraty kwarcowe.

Wykonujemy parapety kamienne zewnętrzne i wewnętrzne. Parapety z kamienia oraz parapety z granitu występują w podstawowych grubościach, tj. 2cm lub 3cm. 

Parapety granitowe dobrze zachowują się  na zewnątrz budynku, ponieważ granit w porównaniu z innymi materiałami posiada bardzo dużą gęstość. Parapety z granitu charakteryzują się długoletnią trwałością. Są odporne na deszcz, mróz i promienie słoneczne.

Z kolei marmur, aglomarmur, kwarcyt jak i granit świetnie nadają się na parapety wewnętrzne. Szeroka paleta kolorów pozwoli na dobór odpowiedniego kamienia pasującego do wnętrza naszego domu.

Wykonujemy parapety kamienne oraz parapety marmurowe, co pozwala nam na tworzenie różnych, ciekawych aranżacji wnętrz. Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni. Nasz zakład mieści się na południe od miasta Katowice – w miejscowości Pszczyna (województwo obejmujące cały Śląsk).

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas