Grobowce rodzinne

Rodzinne grobowce są znacznie większymi odpowiednikami nagrobków pojedynczych. Grobowiec rodzinny to nic innego jak grób z wymurowaną podłogą i ścianami, który umożliwia złożenie w nim kilka trumien oraz urn. To miejsce wspólnego spoczynku, przeznaczone dla całej rodziny. Choć rodzinne pomniki nie należą do najczęściej wybieranych rozwiązań, to jednak warto rozważyć stworzenie jednego miejsca pochówku dla bliskich. Jest to bowiem ukłon w stronę tradycji oraz wyraz głębokich uczuć i rodzinnych więzi. Grobowiec rodzinny odzwierciedla nie tylko fizyczną, ale także nieprzerwaną duchową bliskość. 

Zakład kamieniarski Szczotok – pomniki rodzinne

Nasza pracownia Kamieniarska Szczotok posiada szeroką i różnorodną ofertę nagrobków rodzinnych. Oferujemy zarówno możliwość wyboru spośród dostępnych już nagrobków, jak i wykonanie od podstaw indywidualnego projektu. Tutaj warto wspomnieć o fakcie, że rozmiar danego nagrobka rodzinnego regulowana jest przez cmentarz, dlatego też jego wielkość będzie zawsze zależna od ustalonych przepisów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje, w tym również takie najbardziej wymagające i skomplikowane. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane i wykonywane grobowce rodzinne w pełni odzwierciedlały Państwa wizje i oczekiwania.

Każdy pomnik rodzinny wykonany przez nasz zakład kamieniarski tworzony jest z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla naszych Klientów są nie tylko detale, lecz również odporność nagrobków na wszelkie szkodliwe, zewnętrzne czynniki. Dlatego też, do wykonywanych zarówno grobowców rodzinnych, jak i innych przez nas oferowanych, używamy jedynie sprawdzonych, wysokogatunkowych surowców i materiałów – głównie granitu, piaskowca, kwarcytu i marmuru. To wszystko sprawia, że proponowane przez nas rodzinne nagrobki wyróżniają się najwyższą jakością oraz niezwykłą trwałością.

Zapraszamy do kontaktu

Zainteresowanych Klientów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną ofertą rodzinnych grobowców. Zapraszamy również do obejrzenia dotychczas zrealizowanych przez nas projektów. Pragniemy zaznaczyć, że możliwość indywidualnego zaprojektowania grobowca rodzinnego daje Państwu niemal nieograniczone możliwości, a oferta przedstawiona poniżej to jedynie część naszych realizacji. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – czekamy na kontakt – z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, dokonamy wyceny oraz ustalimy termin realizacji projektu.