Grobowce

Grobowce – Kamieniarstwo Szczotok

Grobowce są wspólnym miejscem spoczynku, przeznaczonym dla całej rodziny.
Grobowiec od tradycyjnego nagrobka różni się tym, że pomnik-grobowiec postawiony jest na wcześniej przygotowanym fundamencie – betonowej piwnicy. Do pochówku otwiera się tylko nakrywę górną grobowca. W każdym przypadku rozmiar grobowca jest inny, wynikający z regulaminu danego cmentarza.

Materiałem, z którego najczęściej wykonujemy grobowce, jest granit. Ze względu na wysokie parametry idealnie nadaje się na trudne warunki zewnętrzne. Odpowiedni jest również piaskowiec, kwarcyt i marmur – materiały pierwszogatunkowe, z których powstają piękne realizacje.

Grobowce – nasza oferta

Grobowce są ogromnymi pomnikami, dlatego też ładnie komponują się z rzeźbą lub płaskorzeźbą. Dotychczas wykonywaliśmy takie realizacje jak np. grobowiec z czarnego granitu wraz z rzeźbą Jezusa ukrzyżowanego, grobowiec z ciemnego granitu wraz
z połączeniem płaskorzeźby z marmuru, grobowiec z piaskowca z tablicą o nieregularnej formie i inne.

Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz gotowych projektów. W ofercie znajdą Państwo:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami grobowców dostępnych na naszej stronie internetowej. Większa część projektów jest dostępna od ręki. W przypadku zamówień niestandardowych, z dodatkowymi elementami, termin wykonania grobowca jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta.

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas