Nagrobki nowoczesne / nietypowe

Nagrobki nowoczesne

Nasza Pracownia Kamieniarska Szczotok wychodzi klientom naprzeciw z szeroką ofertą nagrobków nowoczesnych. Tak, jak technologia, tak i my - nasza firma ciągle "idziemy" do przodu, uczymy się, doskonalimy w swoim fachu i nabywamy nowych umiejętności. Specjalistyczna wiedza sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom nagrobki ekskluzywne. Wzory pomników dostępne są na naszej stronie w zakładce „Galeria”. Dzięki temu mogą Państwo wybrać ekskluzywne nagrobki dopasowane do wszystkich oczekiwań. Wzory nagrobków uwzględniają zarówno mniej skomplikowane projekty, jak i modele bardzo szczegółowe – dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu.

Pomniki – wzory tradycyjne i nowoczesne

Wykonujemy nagrobki nowoczesne (pomniki ekskluzywne, nowoczesne i nietypowe), ale też zajmujemy się realizacją nagrobków klasycznych i tradycyjnych. 

W swojej ofercie mamy bardzo wiele do zaoferowania, jak np. :

  • nagrobki z granitu antykowanego wraz z elementami szkła, 
  • nagrobki z piaskowca,
  • nagrobki z granitu wraz z topionym szkłem, 
  • nagrobki z konglomeratu kwarcowego z witrażami, 
  • nagrobki granitowe z przezroczystą taflą szkła, 
  • nagrobki marmurowe z płaskorzeźbą i szkłem, 
  • nagrobki z rzeźbą, 
  • nagrobki modelowanez nieregularną formą
  • oraz wiele innych.

Ekskluzywne pomniki – oferta indywidualna

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Nie boimy się trudnych wyzwań. Jesteśmy firmą ambitną i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, doradzamy i znajdujemy najlepsze wyjście. Jeżeli interesują Państwa nagrobki ekskluzywne oraz unikalne wzory pomników, oferta naszej firmy na pewno spełni Wasze oczekiwania.

Ogromną radość sprawia nam satysfakcja i zadowolenie klienta. Wykonując jednostkowe
i indywidualne tematy jesteśmy uskrzydleni wiedząc, że zrobiliśmy coś dobrego. 
Widząc uśmiech, a niejednokrotnie łzy wzruszenia u klienta dostajemy energii do tworzenia nowych, wspaniałych realizacji. Ekskluzywne pomniki – ich projektowania i wykonawstwo, to coś, w czym jesteśmy najlepsi.

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas