Nagrobki nowoczesne / nietypowe

Nagrobki nowoczesne

Nasza Pracownia Kamieniarska Szczotok wychodzi klientom naprzeciw z szeroką ofertą nagrobków nowoczesnych. Tak, jak technologia, tak i my - nasza firma ciągle "idziemy" do przodu, uczymy się, doskonalimy w swoim fachu i nabywamy nowych umiejętności. Specjalistyczna wiedza sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom nagrobki ekskluzywne.

Wzory pomników dostępne są na naszej stronie w zakładce „Galeria”. Dzięki temu mogą Państwo wybrać ekskluzywne nagrobki dopasowane do wszystkich oczekiwań. Wzory nagrobków uwzględniają zarówno mniej skomplikowane projekty, jak i modele bardzo szczegółowe – dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu. Prezentowane nagrobki to jedynie kilka z propozycji, które na etapie projektowania dopasować można do indywidualnej wizji i oczekiwań. Dla eleganckiego upiększenia nagrobku bliskiej osoby oddajemy możliwość dodania różnorodnych rzeźb. Nagrobek z sercem, kamienną księgą czy pergaminem z pewnością prezentować się będzie niezwykle pięknie i ponadczasowo. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz nagrobków z sercem, księgami, a także prostymi tablicami. Z przyjemnością podejmujemy się również realizacji niestandardowych projektów.

Pomniki – wzory tradycyjne i nowoczesne

Wykonujemy nagrobki nowoczesne (pomniki ekskluzywne, nowoczesne i nietypowe), ale też zajmujemy się realizacją nagrobków klasycznych i tradycyjnych. 

W swojej ofercie mamy bardzo wiele do zaoferowania, jak np. :

  • nagrobki z granitu antykowanego wraz z elementami szkła, 
  • nagrobki z piaskowca,
  • nagrobki z granitu wraz z topionym szkłem, 
  • nagrobki z konglomeratu kwarcowego z witrażami, 
  • nagrobki granitowe z przezroczystą taflą szkła, 
  • nagrobki marmurowe z płaskorzeźbą i szkłem, 
  • nagrobki z rzeźbą, w tym m.in. nagrobki z sercem, krzyżem, pergaminem czy księgą,
  • nagrobki modelowanez nieregularną formą
  • oraz wiele innych.

Ekskluzywne pomniki – oferta indywidualna

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Nie boimy się trudnych wyzwań. Jesteśmy firmą ambitną i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, doradzamy i znajdujemy najlepsze wyjście. Jeżeli interesują Państwa nagrobki ekskluzywne oraz unikalne wzory pomników, oferta naszej firmy na pewno spełni Wasze oczekiwania.

Ogromną radość sprawia nam satysfakcja i zadowolenie klienta. Wykonując jednostkowe
i indywidualne tematy jesteśmy uskrzydleni wiedząc, że zrobiliśmy coś dobrego. 
Widząc uśmiech, a niejednokrotnie łzy wzruszenia u klienta dostajemy energii do tworzenia nowych, wspaniałych realizacji. Ekskluzywne pomniki – ich projektowania i wykonawstwo, to coś, w czym jesteśmy najlepsi.