O nas

40 lat doświadczenia !

Usługi kamieniarskie świadczymy od 40 lat, dowodząc oryginalności i fachowości realizacji indywidualnych projektów.
Firma powstała w 1978 roku w Pszczynie. Kamieniarstwo R.A.M. Szczotok jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją i doświadczeniem.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Podejmujemy się realizacji zamówień ambitnych i nietypowych. Profesjonalizm wykonywanych przez nas dzieł historycznych, tradycyjnych i indywidualnych takich jak nagrobki, rzeźby, rękodzieła, przedmioty sakralne i wiele innych jest naszą wizytówką.

Mówiąc o dobrym wyrobie, mamy na myśli przede wszystkim staranną i precyzyjną pracę doświadczonych kamieniarzy, dobór najlepszej jakości materiałów oraz czas i serce włożone w każdą realizację.

W naszej ofercie znajdą państwo : pomniki, nagrobki dla dzieci, rzeźby i inne wyroby z kamienia, takie jak : schody, blaty, parapety, stoły, kominki itp.
Najcześciej wykonujemy realizację z granitu, piaskowca, marmuru i kwarcytu.

Poza realizacją zleceń standardowych, świadczymy również usługi dla kościołów i obiektów sakralnych. Zajmujemy się także renowacją zabytków, nagrobków i rzeźb w kamieniu.

Oferujemy szeroką paletę środków do pielęgnacji, czyszczenia oraz impregnacji kamienia.

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas