Nagrobki z rzeźbą

Niesamowite wrażenie sprawia połączenie rzeźby wraz z nagrobkiem, jest ono dopełnieniem kunsztu i ukazaniem indywidualności. 

Każdy nagrobek z rzeźbą należy zaprojektować indywidualnie. Każdy klient ma swoją wizję, swoje wymagania, swój pomysł. Wykonując taką realizację, będzie ona jednostkowa 
i niepowtarzalna. Nie będzie dwóch takich samych nagrobków z rzeźbą, mogą być tylko zbliżone albo bardzo podobne. Rzeźby wykonywane są ręcznie, dlatego nigdy nie będą identyczne.

Nagrobki z rzeźbą są bardzo pracochłonnymi realizacjami. Wymagają sporego zaangażowania, poświecenia i czasu. Wymagają odpowiednich materiałów, doświadczonych osób, co wiąże się z większymi nakładami finansowymi. 

Nagrobki z rzeźbą najczęściej powstają z połączenia dwóch materiałów, jest to : granit z piaskowcem, granit z marmurem lub kwarcyt z piaskowcem. 

Rzeźba nagrobna to szczególny rodzaj twórczości, związany z ciężkimi chwilami, dlatego staramy się nie tylko oddać wizję zamawiającego, ale także umieścić w rzeźbie odpowiedni przekaz. Do każdej rzeźby nagrobnej podchodzimy indywidualnie, co czyni ją wyjątkową i niepowtarzalną, nie są one dla nas jedynie pracą czy rzemiosłem, ale sposobem na oddanie powagi i istoty przesłania, które za nimi stoją. Naszym celem jest, aby każda z rzeźb nagrobnych wywoływała odpowiednie odczucia, skłaniała do refleksji i miała wysoką wartość artystyczną. 

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas