Nagrobki z rzeźbą

Niesamowite wrażenie sprawia połączenie rzeźby wraz z nagrobkiem, jest ono dopełnieniem kunsztu i ukazaniem indywidualności. 

Każdy nagrobek z rzeźbą należy zaprojektować indywidualnie. Każdy klient ma swoją wizję, swoje wymagania, swój pomysł. Wykonując taką realizację, będzie ona jednostkowa 
i niepowtarzalna. Nie będzie dwóch takich samych nagrobków z rzeźbą, mogą być tylko zbliżone albo bardzo podobne. Rzeźby wykonywane są ręcznie, dlatego nigdy nie będą identyczne.

Nagrobki z rzeźbą są bardzo pracochłonnymi realizacjami. Wymagają sporego zaangażowania, poświecenia i czasu. Wymagają odpowiednich materiałów, doświadczonych osób, co wiąże się z większymi nakładami finansowymi. 

Nagrobki z rzeźbą najczęściej powstają z połączenia dwóch materiałów, jest to : granit z piaskowcem, granit z marmurem lub kwarcyt z piaskowcem. 

Rzeźby nagrobne

Rzeźba nagrobna to szczególny rodzaj twórczości, związany z ciężkimi chwilami, dlatego staramy się nie tylko oddać wizję zamawiającego, ale także umieścić w rzeźbie odpowiedni przekaz. Do każdej rzeźby nagrobnej podchodzimy indywidualnie, co czyni ją wyjątkową i niepowtarzalną, nie są one dla nas jedynie pracą czy rzemiosłem, ale sposobem na oddanie powagi i istoty przesłania, które za nimi stoją. Naszym celem jest, aby każda z rzeźb nagrobnych wywoływała odpowiednie odczucia, skłaniała do refleksji i miała wysoką wartość artystyczną. 

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

X
Napisz do nas