Nagrobki

„Grób to pom­nik na granicy dwóch światów wys­taw­iony, cała ziemia to olbrzymi cmen­tarz, na którym mil­iony istot spoczęły.”
Ja­mes Joyce

„[…] los to wyz­nac­zona ci z mocy grobów przestrzeń”
Wie­sław Myśliwski

„grób człowieka jest kole­bką bogów…”
Lu­dwig An­dre­as Feuerbach

Nagrobki granitowe  i pomniki nagrobkowe  - Pracownia Kamieniarska Szczotok

Nagrobki cmentarne są symbolem zmarłych. Bardzo często pomniki nagrobkowe przypominają o bliskiej osobie. Chcąc uszanować pamięć o zmarłych, dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez naszą firmę nagrobki cmentarne spełniały Państwa oczekiwania i były niepowtarzalne. Uwzględniamy wszelkie sugestie klienta, starając się, aby wykonane przez nas nagrobki były pamiątką po bliskich zmarłych. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego mogą Państwo wybrać formę pomnika, jak również materiał, z którego zostanie wykonany. Najczęściej wybierane przez klientów są pomniki granitowe, jednak jest to wyłącznie jedna z możliwości. Granit jest doskonałym materiałem z uwagi na swoje parametry – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, niezależnie od pogody. Nagrobki cmentarne wykonujemy także z piaskowca, marmuru i kwarcytu.

Na naszej stronie dostępne są wzory nagrobków – jednak pragniemy zauważyć, że nie sprzedajemy gotowych pomników. Są to wzory, dzięki którym będziecie w stanie Państwo określić, jaki typ pomnika będzie najbliższy Waszym oczekiwaniom. Na życzenie klienta dokonujemy w danym wzorze wszelkich zmian, realizujemy także projekty od początku według wytycznych klientów. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, a każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że z bliską osobą wiążą się wspomnienia, które bardzo często chcą Państwo przekazać właśnie przez pomniki cmentarne. Zachęcamy do kontaktu z naszym kamieniarzem i przekazania mu informacji, które pomogą w przygotowaniu wyjątkowego projektu. Na spotkaniu z naszymi pracownikami mogą Państwo zobaczyć wszelkie rodzaje kamienia, z których wykonujemy nagrobki cmentarne oraz sprawdzić ich jakość. Pracujemy wyłącznie na kamieniach najwyższej jakości, które są gwarancją długoletniej trwałości pomnika i niezmiennego wyglądu.

Nagrobek granitowy – galanteria nagrobna

Wszystkie pomniki granitowe mogą być wyposażone w dodatkową galanterię nagrobną. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • wazony na kwiaty,
  • lampiony,
  • krzyże wykonane z brązu,
  • elementy kajnerowe.

Galanterię na nagrobki mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej w galerii.

Pomniki nagrobkowe – cena i realizacja zleceń

Każdy projekt nagrobka wyceniamy indywidualnie, a następnie określamy czas realizacji projektu. Ceny projektów uzależnione są od wielu czynników, do których należą:

  • wielkość nagrobka,
  • rodzaj materiału, z którego ma być wykonany projekt,
  • sposób wykończenia,
  • stopień skomplikowania projektu,
  • ilość dodatków galanteryjnych,
  • ilość elementów rzeźbionych.

Możemy dokonać wstępnej wyceny wykonania nagrobka. Wystarczy, że prześlą nam Państwo projekt lub opiszą wzór nagrobka, który Państwa zainteresował, a oszacujemy przedział kosztowy zlecenia.

Nagrobki cmentarne – nasza oferta

W ofercie naszej pracowni kamieniarskiej znajdziecie Państwo pomniki granitowe, nagrobki ze szkłem, nagrobki dziecięce, pomniki z witrażem, a także nagrobki na urny i grobowce. Wykonujemy nagrobki nowoczesne – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące projektów. Zajmujemy się także renowacją i czyszczeniem nagrobków.

Pracownia Kamieniarska Szczotok to wieloletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów z Polski i zagranicy. Wykonywane przez nas projekty są naszą wizytówką, a satysfakcja naszych klientów to dla nas największa nagroda. Jeżeli mają państwo jakiekolwiek pytania, jeśli chodzi o nagrobki lub inne produkty z naszej oferty – zachęcamy do indywidualnego kontaktu.

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas