Nagrobki

„Grób to pom­nik na granicy dwóch światów wys­taw­iony, cała ziemia to olbrzymi cmen­tarz, na którym mil­iony istot spoczęły.”
Ja­mes Joyce

„[…] los to wyz­nac­zona ci z mocy grobów przestrzeń”
Wie­sław Myśliwski

„grób człowieka jest kole­bką bogów…”
Lu­dwig An­dre­as Feuerbach

Nagrobki granitowe  i pomniki nagrobkowe  - Pracownia Kamieniarska Szczotok

Nagrobki cmentarne są symbolem zmarłych. Bardzo często pomniki nagrobkowe przypominają o bliskiej osobie. Chcąc uszanować pamięć o zmarłych, dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez naszą firmę nagrobki cmentarne spełniały Państwa oczekiwania i były niepowtarzalne. Uwzględniamy wszelkie sugestie klienta, starając się, aby wykonane przez nas nagrobki były pamiątką po bliskich zmarłych. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego mogą Państwo wybrać formę pomnika, jak również materiał, z którego zostanie wykonany. Najczęściej wybierane przez klientów są pomniki granitowe, jednak jest to wyłącznie jedna z możliwości. Granit jest doskonałym materiałem z uwagi na swoje parametry – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, niezależnie od pogody. Nagrobki cmentarne wykonujemy także z piaskowca, marmuru i kwarcytu.

Na naszej stronie dostępne są wzory nagrobków – jednak pragniemy zauważyć, że nie sprzedajemy gotowych pomników. Są to wzory, dzięki którym będziecie w stanie Państwo określić, jaki typ pomnika będzie najbliższy Waszym oczekiwaniom. Na życzenie klienta dokonujemy w danym wzorze wszelkich zmian, realizujemy także projekty od początku według wytycznych klientów. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, a każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że z bliską osobą wiążą się wspomnienia, które bardzo często chcą Państwo przekazać właśnie przez pomniki cmentarne. Zachęcamy do kontaktu z naszym kamieniarzem i przekazania mu informacji, które pomogą w przygotowaniu wyjątkowego projektu. Na spotkaniu z naszymi pracownikami mogą Państwo zobaczyć wszelkie rodzaje kamienia, z których wykonujemy nagrobki cmentarne oraz sprawdzić ich jakość. Pracujemy wyłącznie na kamieniach najwyższej jakości, które są gwarancją długoletniej trwałości pomnika i niezmiennego wyglądu.

Nagrobek granitowy – galanteria nagrobna

Wszystkie pomniki granitowe mogą być wyposażone w dodatkową galanterię nagrobną. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • wazony na kwiaty,
  • lampiony,
  • krzyże wykonane z brązu,
  • elementy kajnerowe.

Galanterię na nagrobki mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej w galerii.

Pomniki nagrobkowe – cena i realizacja zleceń

Każdy projekt nagrobka wyceniamy indywidualnie, a następnie określamy czas realizacji projektu. Ceny projektów uzależnione są od wielu czynników, do których należą:

  • wielkość nagrobka,
  • rodzaj materiału, z którego ma być wykonany projekt,
  • sposób wykończenia,
  • stopień skomplikowania projektu,
  • ilość dodatków galanteryjnych,
  • ilość elementów rzeźbionych.

Możemy dokonać wstępnej wyceny wykonania nagrobka. Wystarczy, że prześlą nam Państwo projekt lub opiszą wzór nagrobka, który Państwa zainteresował, a oszacujemy przedział kosztowy zlecenia.

Nagrobki cmentarne – nasza oferta

W ofercie naszej pracowni kamieniarskiej znajdziecie Państwo pomniki granitowe, nagrobki ze szkłem, nagrobki dziecięce, pomniki z witrażem, a także nagrobki na urny i grobowce. Posiadamy również obszerny wybór pomników cmentarnych pojedynczych, pomników cmentarnych podwójnych, potrójnych i grobowców rodzinnych. Wśród nich znajduje się wiele gotowych różnorodnych wzorów pomników cmentarnych oraz tych na indywidualne zamówienie. Wykonujemy nagrobki nowoczesne – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące projektów. W skład naszej oferty wchodzi kompleksowa realizacja pomników cmentarnych oraz montaż zamówionych nagrobków. Zajmujemy się także renowacją i czyszczeniem nagrobków.

Pracownia Kamieniarska Szczotok to wieloletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych Klientów z Polski i zagranicy. Wybór naszych pomników cmentarnych pojedynczych, nagrobków ze szkłem, dziecięcych oraz tych na urny i grobowce to gwarancja najwyższej staranności wykonania i dbałości o każdy najmniejszy detal. Realizowane przez nas projekty są naszą wizytówką, a satysfakcja naszych klientów to dla nas największa nagroda. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, jeśli chodzi o nagrobki lub inne produkty z naszej oferty – zachęcamy do indywidualnego kontaktu.