Nagrobki dziecięce

Pomniki dla dzieci

Na niepowtarzalność wykonywanych przez nas nagrobków dziecięcych (pomników dziecięcych) mają wpływ przede wszystkim indywidualne wskazówki i propozycje rodziców. Realizując poszczególne zlecenia, staramy się zrozumieć i dostosować do stawianych nam wytycznych i wymagań osób, które pragną pozostawić po swoich dzieciach, bliskich, ostatnią pamiątkę. Wybór formy oraz tworzywa z jakiego mają zostać zbudowane nagrobki, pozostawiamy wyobraźni klientów.

Niejednokrotnie, by pomóc w wyborze jak najładniejszego dziecięcego nagrobka (pomnika) służymy nie tylko poradą, ale także gotowymi już wzorami nagrobków.

Liczne rzeźbienia, witraże, rzeźby w kamieniu i inne dodatkowe elementy metaloplastyki czynią realizowane nagrobki dziecięce (pomniki dziecięce) znacznie oryginalniejszymi niż pozostałe. Łącząc różne materiały jak np.: granit z piaskowcem czy marmurem uzyskujemy bardzo ciekawe, oryginalne efekty. Nie skłaniamy się jednak do realizacji tylko nieprzeciętnych nagrobków. Realizujemy także projekty nagrobków i pomników dla dzieci o charakterze tradycyjnym i prostym(tj. nagrobki granitowe) – co często staje się ich atutem.

Śmierć naszej ukochanej osoby jest bardzo wielkim ciosem , chcielibyśmy wtedy zrobić wszystko , aby z powrotem ją odzyskać , ale niestety jesteśmy bezsilni w tej kwestii.. Możemy jedynie sprawić tej osobie nagrobek , który wyrazi nasz ogromny ból i stratę …

Wybór nagrobka jest trudną decyzją , szczególnie nagrobki dziecinne przyprawiają nas o smutek i rozpacz , ale służymy Państwu wszelką pomocą i wsparciem w wybraniu jak najlepszego pomniczka dla waszego aniołka.