Nagrobki dziecięce

Pomniki dla dzieci

Na niepowtarzalność wykonywanych przez nas nagrobków dziecięcych (pomników dziecięcych) mają wpływ przede wszystkim indywidualne wskazówki i propozycje rodziców. Realizując poszczególne zlecenia, staramy się zrozumieć i dostosować do stawianych nam wytycznych i wymagań osób, które pragną pozostawić po swoich dzieciach, bliskich, ostatnią pamiątkę. Wybór formy oraz tworzywa z jakiego mają zostać zbudowane nagrobki, pozostawiamy wyobraźni klientów.

Niejednokrotnie, by pomóc w wyborze jak najładniejszego dziecięcego nagrobka (pomnika) służymy nie tylko poradą, ale także gotowymi już wzorami nagrobków.

Liczne rzeźbienia, witraże, rzeźby w kamieniu i inne dodatkowe elementy metaloplastyki czynią realizowane nagrobki dziecięce (pomniki dziecięce) znacznie oryginalniejszymi niż pozostałe. Łącząc różne materiały jak np.: granit z piaskowcem czy marmurem uzyskujemy bardzo ciekawe, oryginalne efekty. Nie skłaniamy się jednak do realizacji tylko nieprzeciętnych nagrobków. Realizujemy także projekty nagrobków i pomników dla dzieci o charakterze tradycyjnym i prostym(tj. nagrobki granitowe) – co często staje się ich atutem.

Śmierć naszej ukochanej osoby jest bardzo wielkim ciosem , chcielibyśmy wtedy zrobić wszystko , aby z powrotem ją odzyskać , ale niestety jesteśmy bezsilni w tej kwestii.. Możemy jedynie sprawić tej osobie nagrobek , który wyrazi nasz ogromny ból i stratę …

Wybór nagrobka jest trudną decyzją , szczególnie nagrobki dziecinne przyprawiają nas o smutek i rozpacz , ale służymy Państwu wszelką pomocą i wsparciem w wybraniu jak najlepszego pomniczka dla waszego aniołka.

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas