Schody z kamienia

Schody z kamienia – elegancja w Twoim domu

Schody są bardzo ważnym elementem dekoracyjnym naszego domu. Odpowiednio dobrany kolor, kształt i forma potrafią nadać piękny efekt wnętrzu naszego domu. Służymy pomocą w doborze odpowiedniego kamienia, aby dobrze harmonizował z pozostałymi elementami Państwa domu.
Schody z kamienia są idealnym rozwiązaniem zarówno wewnątrz jak i zewnątrz domu. Naturalny kamień jest twardy, odporny na ścieranie i nie pochłania wody. W naszej ofercie znajdą Państwo schody z kamienia:

  • schody marmurowe,
  • schody z granitu.

Nasza firma Kamieniarstwo Szczotok, posiada szeroką ofertę barw i odcieni kamienia.
Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Najczęściej wykonujemy schody z granitu, marmuru, aglomarmuru i kwarcytu.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i uniknąć ślizgania się można zastosować odpowiednią fakturę kamienia: płomieniowanie, szczotkowanie, antykowanie i groszkowanie. Jeśli powierzchnia jest polerowana można zastosować paski antypoślizgowe.

Schody z kamienia mają wiele zalet, nie tylko ze względu na wygląd, ale też są bardzo łatwe i praktyczne w utrzymaniu czystości.

Schody kamienne w Twoim domu

Wykonujemy schody z granitu oraz schody marmurowe. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie bardzo różnorodnych oraz ciekawych aranżacji każdego wnętrza. Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni. Nasz zakład mieści się na południe od miasta Katowice – w miejscowości Pszczyna. Obsługujemy cały Śląsk.