Schody z kamienia

Schody z kamienia – elegancja w Twoim domu

Schody są bardzo ważnym elementem dekoracyjnym naszego domu. Odpowiednio dobrany kolor, kształt i forma potrafią nadać piękny efekt wnętrzu naszego domu. Służymy pomocą w doborze odpowiedniego kamienia, aby dobrze harmonizował z pozostałymi elementami Państwa domu.
Schody z kamienia są idealnym rozwiązaniem zarówno wewnątrz jak i zewnątrz domu. Naturalny kamień jest twardy, odporny na ścieranie i nie pochłania wody. W naszej ofercie znajdą Państwo schody z kamienia:

  • schody marmurowe,
  • schody z granitu.

Nasza firma Kamieniarstwo Szczotok, posiada szeroką ofertę barw i odcieni kamienia.
Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Najczęściej wykonujemy schody z granitu, marmuru, aglomarmuru i kwarcytu.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i uniknąć ślizgania się można zastosować odpowiednią fakturę kamienia: płomieniowanie, szczotkowanie, antykowanie i groszkowanie. Jeśli powierzchnia jest polerowana można zastosować paski antypoślizgowe.

Schody z kamienia mają wiele zalet, nie tylko ze względu na wygląd, ale też są bardzo łatwe i praktyczne w utrzymaniu czystości.

Schody kamienne w Twoim domu

Wykonujemy schody z granitu oraz schody marmurowe. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie bardzo różnorodnych oraz ciekawych aranżacji każdego wnętrza. Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni. Nasz zakład mieści się na południe od miasta Katowice – w miejscowości Pszczyna. Obsługujemy cały Śląsk.

 

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas