Nagrobki ze szkłem

W naszej ofercie znajdują się również nagrobki ze szkłem (pomniki ze szkłem), które w ostatnim czasie zaczęły cieszyć się ogromną popularnością. Jesteśmy pierwszą z firm, która wprowadziła połączenie kamienia i szkła. Owe połączenie było dla nas nie lada wyzwaniem. Ogromna ilość czasu poświęcona na próby i eksperymenty, co w końcu przełożyło się na pozytywny efekt i powstanie oryginalnych pomników ze szkłem.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy specjalistami w tej technice, wiemy jak doskonale połączyć szkło z kamieniem.

Wykonujemy oryginalne i nowoczesne nagrobki z zastosowaniem szkła topionego, które  powstaje podczas procesu Fusingu. W efekcie tego procesu powstają głównie krzyże i witraże, które łączymy z nagrobkami i pomnikami. Elementy szklane stanowią subtelny i delikatny motyw na tablicy nagrobnej. Świetnie współpracują z kamieniem, a padające promienie słoneczne nadają im blask. 

Wykonujemy także nagrobki z prostymi wstęgami szkła, które stanowią symbol krzyża świętego. Faktura szkła występuje w postaci gładkiej oraz nieregularnej, rwanej.

Szkło jest przezroczyste z lekkim odcieniem zieleni. 

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas