Blaty kamienne

Blaty kamienne i marmurowe

Nasza Pracownia Kamieniarska Szczotok wykonuje także blaty łazienkowe i kuchenne. Kuchnia i łazienka to dwa miejsca w domu, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego też chcemy czuć sie dobrze i bezpiecznie. Idealnym rozwiązaniem w tych pomieszczeniach będą właśnie blaty wykonane z naturalnego kamienia. W kuchni jak i w łazience mamy największą styczność z wodą, dlatego dobrze sprawdzą się blaty kamienne i marmurowe. Są  bardzo funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na wilgoć i wodę.  Blaty marmurowe to połączenie nie tylko niezwykłej elegancji, ale przede wszystkim funkcjonalności. Istnieje wiele wariantów ich wykończenia. Blaty marmurowe mogą mieć klasyczne wykończenie z dekoracyjnym frezem lub posiadać nowoczesne frezowanie pod ociekacz.

Dysponujemy szeroką paletą barw i odcieni kamienia, z pewnością każdemu przypadnie coś do gustu. Kamień powinien dobrze komponować się z wnętrzem pomieszczenia. Stosujemy materiały najwyższej jakości, na które udzielamy gwarancji. Nie używamy chińskich wyrobów. Chętnie służymy przy pobieraniu obmiarów, doborze odpowiedniego kamienia oraz montażu gotowych wyrobów. Blaty kamienne stanowią niesamowite uzupełnienie zarówno łazienki, jak i kuchni. Odpowiednie szlifowanie zapewnia wymaganą przez naszych klientów powierzchnię.

Wykonujemy blaty granitowe, blaty marmurowe, blaty z konglomeratu, co pozwala nam na tworzenie różnych, ciekawych aranżacji wnętrz. Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni. Nasz zakład mieści się na południe od miasta Katowice – w miejscowości Pszczyna (województwo obejmujące Śląsk).