Blaty kamienne

Blaty kamienne i marmurowe

Nasza Pracownia Kamieniarska Szczotok wykonuje także blaty łazienkowe i kuchenne. Kuchnia i łazienka to dwa miejsca w domu, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego też chcemy czuć sie dobrze i bezpiecznie. Idealnym rozwiązaniem w tych pomieszczeniach będą właśnie blaty wykonane z naturalnego kamienia. W kuchni jak i w łazience mamy największą styczność z wodą, dlatego dobrze sprawdzą się blaty kamienne i marmurowe. Są  bardzo funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na wilgoć i wodę.  Blaty marmurowe to połączenie nie tylko niezwykłej elegancji, ale przede wszystkim funkcjonalności. Istnieje wiele wariantów ich wykończenia. Blaty marmurowe mogą mieć klasyczne wykończenie z dekoracyjnym frezem lub posiadać nowoczesne frezowanie pod ociekacz.

Dysponujemy szeroką paletą barw i odcieni kamienia, z pewnością każdemu przypadnie coś do gustu. Kamień powinien dobrze komponować się z wnętrzem pomieszczenia. Stosujemy materiały najwyższej jakości, na które udzielamy gwarancji. Nie używamy chińskich wyrobów. Chętnie służymy przy pobieraniu obmiarów, doborze odpowiedniego kamienia oraz montażu gotowych wyrobów. Blaty kamienne stanowią niesamowite uzupełnienie zarówno łazienki, jak i kuchni. Odpowiednie szlifowanie zapewnia wymaganą przez naszych klientów powierzchnię.

Wykonujemy blaty granitowe, blaty marmurowe, blaty z konglomeratu, co pozwala nam na tworzenie różnych, ciekawych aranżacji wnętrz. Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni. Nasz zakład mieści się na południe od miasta Katowice – w miejscowości Pszczyna (województwo obejmujące Śląsk).

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas