Nagrobki na urny

Nagrobki na urny – nasza oferta

Nagrobki na urny są zazwyczaj małych rozmiarów, podobnie jak nagrobki dla dzieci. Wymiary tego typu nagrobków ustalane są indywidualnie, zgodnie z wytycznymi cmentarza.

Nagrobek na urnę może występować w różnej formie i postaci. Mimo małych rozmiarów możliwości jest wiele, począwszy od prostych płyt, a skończywszy na rzeźbie. Małe gabaryty nagrobka na urnę nie przeszkadzają w tym, aby stworzyć piękne dzieło sztuki.

Prochów zmarłych nie wolno rozsypywać ani zakopywać w innym miejscu niż na cmentarzu – niezależnie od woli zmarłego. W Polsce dozwolony jest pochówek w obrębie danej nekropolii lub zatopienie urny. Wszystkie inne praktyki są zabronione przez prawo oraz grożą koniecznością poniesienia kary. Nagrobki na urny to rozwiązanie, dzięki któremu zyskujemy alternatywę dla ścian na urny, które znajdują się w większych miastach.

Nagrobki na urny wykonujemy według oczekiwań naszych klientów.

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas