Nagrobki podwójne, potrójne

Nagrobki  podwójne i potrójne – Szczotok

Kamieniarstwo Szczotok to przede wszystkim doradztwo oraz kompleksowa obsługa klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na kompleksowość oferty. Proponujemy Państwu szeroki wybór grobowców:

Nagrobki potrójne i podwójne – realizacja projektów

Realizowane projekty wykonujemy w oparciu o najlepszej jakości materiały. Produkujemy oraz montujemy nagrobki podwójne i potrójne z dbałością o najdrobniejsze detale. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg gotowych projektów. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje klientów, dlatego możliwe jest również dopasowanie nagrobka do oczekiwań klientów. Termin wykonania indywidualnych projektów uzależniony jest głównie od ilości detali oraz dodatkowych elementów, jakie mają zostać uwzględnione – rzeźby, płaskorzeźby, flakony z kamienia czy inne elementy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego zakładu w Pszczynie przy ulicy Zbożowej 5. Na miejscu nasi pracownicy pomogą w wyborze odpowiedniego nagrobka, a także doradzą w przypadku niestandardowego zamówienia.

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas