Nagrobki podwójne, potrójne

Nagrobki  podwójne i potrójne – Szczotok

Kamieniarstwo Szczotok to przede wszystkim doradztwo oraz kompleksowa obsługa klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na kompleksowość oferty. Proponujemy Państwu szeroki wybór grobowców:

Nagrobki potrójne i podwójne – realizacja projektów

Realizowane projekty wykonujemy w oparciu o najlepszej jakości materiały. Produkujemy oraz montujemy nagrobki podwójne i potrójne z dbałością o najdrobniejsze detale. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg gotowych projektów. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje klientów, dlatego możliwe jest również dopasowanie nagrobka do oczekiwań klientów. Termin wykonania indywidualnych projektów uzależniony jest głównie od ilości detali oraz dodatkowych elementów, jakie mają zostać uwzględnione – rzeźby, płaskorzeźby, flakony z kamienia czy inne elementy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego zakładu w Pszczynie przy ulicy Zbożowej 5. Na miejscu nasi pracownicy pomogą w wyborze odpowiedniego nagrobka, a także doradzą w przypadku niestandardowego zamówienia.