Nagrobki pojedyncze

Nagrobki pojedyncze – Szczotok

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór nagrobków pojedynczych. Wiele naszych projektów jest dostępnych od ręki – w przypadku zmian w projektach lub montażu dodatkowych elementów (np. rzeźbienie) termin wykonania prac jest ustalany indywidualnie dla każdego zamówienia. Wszystkie nasze nagrobki pojedyncze tworzymy
z najwyższej jakości materiałów, takich jak:

  • granit,
  • marmur,
  • kompozyty kwarcowe,
  • piaskowiec.

Nagrobki pojedyncze – indywidualne projekty

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie z uwzględnieniem wszelkich wymagań naszych klientów. Możliwe jest naniesienie zmian w projektach, dzięki którym nagrobki pojedyncze mogą uzyskać unikatowy wygląd. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zamówienia dodatkowych elementów do projektu, takich jak rzeźby w tablicy nagrobkowej czy też wazony wykonane z kamienia.

Oferta firmy Kamieniarstwo Szczotok obejmuje zarówno kompleksową produkcję, jak i montaż nagrobków. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą w wyborze odpowiedniego nagrobka.

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie przy ul. Zbożowej 5, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381169956 moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych danych osobowych jest Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok, ul. Zbożowa 5, 43-200 Pszczyna, (tel. +48 32 210 84 64, e-mail: pracownia@szczotok.pl. Podane dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania podanych danych jest moja dobrowolna zgoda, której brak uniemożliwia przesyłania ofert drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem innych środków komunikacji. Podane dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na używanie Kamieniarstwo S.C. R.A.H. Szczotok z siedzibą w Pszczynie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1907).

captcha

Wyślij kopię wiadomości do mnie

X
Napisz do nas